„Cry Baby” – White 2115 na bicie Deemza


2018.08.09

opublikował:

„Cry Baby” – White 2115 na bicie Deemza

foto: kadr z wideo

„Cry Baby” to kolejny singiel promujący nadchodzącą płytę White’a 2115 „Rockstar”. Producentem zilustrowanego teledyskiem kawałka jest Deemz. Album tegorocznego Młodego Wilka Popkillera trafi do sklepów 31 sierpnia.

Wydawnictwo można już zamawiać ze sklepu SBStuff.pl. W preorderze oprócz standardowej wersji płyty dostępne są również pakiety z koszulką. Gościnnie na krążku pojawili się: Białas, Bedoes i Kuqe.

 

Nowy rozdział w karierze

White 2115 to śmiała indywidualność i pierwsza gwiazda rocka w polskim hip-hopie. Mimo młodego wieku (rocznik 1996) pochodzący z Milanówka reprezentant 2115 Gang w szybkim tempie zdobył uznanie słuchaczy. Przekraczając wszelkie granice stworzył album “Rockstar” łączący trapowe bengery z niemal rockowymi balladami.

Wszechstronność White’a doprowadziła do współpracy z SB Maffiją, a udział w akcji SB Starter okazał się skuteczną drogą do pierwszego profesjonalnego kontraktu. W 2018 na kanale wytwórni pojawił się jego singiel “California”, który w dwa miesiące zdobył ponad 12 milionów odsłon. W tym samym roku White został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co skupiło na nim jeszcze większą uwagę odbiorców i hip-hopowego środowiska. Jego koncerty, sceniczny wizerunek i energia, którą dzieli się ze słuchaczami, sprawiają, że nie można przejść obok niego obojętnie. Świeże i ekscytujące dźwięki albumu “Rockstar” otwierają kolejny rozdział jego niezwykłej kariery – zapowiada SB Maffija Label.

Polecane

Share This