CSS w Polsce


2011.08.27

opublikował:

CSS w Polsce

22 listopada 2011

Warszawa, Klub Stodoła

ul. Batorego 10 , godz. 20.00

Sprzedaż biletów rusza 30 sierpnia!

Bilety będą dostępne w Bileterach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ticketpro, Eventim

Organizator: Good Music Productions

CSS to dowodzony przez charyzmatyczną wokalistkę Lovefoxxx prawie żeński zespół (4 dziewczyny i 1 chłopak), który zyskał globalny rozgłos, dzięki debiutanckiej płycie CSS. Album zawierał takie alternatywne przeboje, jak Alala, Let`s Make Love And Listen To Death From Above, czy wykorzystane w amerykańskiej reklamie iPodów Music Is My Hot Hot Sex. Za sprawą tych kompozycji, nikomu nieznany alternatywnym brazylijskim zespół, dostał zaproszenie na najważniejsze festiwale na świecie, od brytyjskiego Glastonbury,  przez francuski Rock En Seine po amerykański Pitchfork Festiwal.

Po trwającej non–stop, kilkuletniej trasie koncertowej CSS postanowili jednak odetchnąć w ukochanym Sao Paulo. Tam też powstała ich najnowsza płyta La Liberación, będąca wypadkową dwóch poprzednich albumów. Jest tu odrobina rocka i sporo tanecznej elektroniki, z trafnymi, zabawnymi tekstami. Na płycie gościnnie pojawiają się Ratatat, a w singlowym utworze Hits me Like A Rock sam Bobby Gillespie z Primal Scream! Występ w Warszawie będzie pierwszym klubowym koncertem zespołu w Polsce!

Tagi


Polecane

Share This