„Cudowny Świat” – z sercem dla serca na walentynki


2011.02.13

opublikował:

„Cudowny Świat” – z sercem dla serca na walentynki

Płyta z muzyką – to obok bielizny – jeden z najpopularniejszych prezentów, jakie darowuje się bliskim z okazji święta zakochanych. Muzyka buduje nastroje, towarzyszy ważnym chwilom w życiu każdego człowieka. I – jak zdjęcie – wywołuje wspomnienia. W kreacji tych najpiękniejszych niezastąpione będą pełne miłosnych emocji i pozytywnych wibracji piosenki z płyty „Cudowny świat”.

Z zakochanymi miłością dzielą się na płycie: Stanisława Celińska, Krzysztof Kiljański, Małgorzata Kożuchowska, Zbigniew Kurtycz, Maciej Maleńczuk, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk, Janusz Radek, Stanisław Sojka, Mietek Szcześniak, Małgorzata Walewska, Kasia Wilk i Łukasz Zagrobelny.


„Cudowny świat” to unikatowy krążek i – jak na unikat przystało – powinien znaleźć się na półce każdego zakochanego kolekcjonera. Doskonale nadaje się więc na walentynkowy prezent.

Na płytę składa się 13 popularnych, płynących prosto z serca polskich piosenek w nowych niecodziennych aranżacjach. Usłyszymy na niej m.in. Marka Piekarczyka – legendę TSA – wykonującego utwór „Wspomnienie”, aktorkę Stanisławę Celińską śpiewającą tekst Osieckiej „Uciekaj moje serce” czy Krzysztofa Kiljańskiego przywołującego nostalgiczne wspomnienia w utworze „Pamiętasz była jesień”… Płyta doskonała zarówno do poduszki, słuchania w samochodzie jak i na nastrojową kolację we dwoje…

Dni, których jeszcze nie znamy…

„Cudowny świat” to muzyka po brzegi wypełniona pozytywnym uczuciem, przypominająca o tym, że przed każdym z nas wiele niewiadomych , dlatego warto kochać. Bo miłość, którą każdego dnia obdarzamy drugiego człowieka – może przenosić nawet i góry. Może sprawić, że świat stanie się lepszy. Wśród niezwykłych melodii i słów, jakie usłyszeć można na tej płycie, każdy odnajdzie kawałek siebie. Odnajdzie swoje emocje, marzenia i dobro, a także chęć dzielenia się nimi z innymi.

To Ty sprawiasz, że świat jest cudowny

Kupując tę płytę jako walentynkowy prezent dla bliskiej Ci osoby, podzielisz się nie tylko miłością. Podzielisz się także dobrem. Bo przepełniające Cię uczucie szczęścia może służyć innym. Może służyć światu, sprawiając, że będzie on cudowniejszy! Wydając pieniądze na album „Cudowny świat”, kupujesz nie tylko nastrojowe składanki muzyczne dla siebie i bliskiej Ci osoby, ale także pomagasz ciężko chorym dzieciom potrzebującym sztucznej komory serca. Komory, dzięki której będą miały szansę żyć i kochać tak mocno jak Ty teraz… Pamiętaj o tym przyglądając się walentynkowym gadżetom, bo to właśnie dzięki Tobie świat może być cudowny! A podarowane drugiemu człowiekowi dobro i miłość zawsze do nas wracają.

Miłość zawsze jest wspaniała

„Cudowny świat” nie jest zwykłym zbiorem piosenek, które każdego roku zalewają sklepy muzyczne. To hołd złożony idei głoszonej przez profesora Zbigniewa Religę. Lekarza, który jako pierwszy w Polsce przeprowadził udaną transplantację serca i który rozpoczął starania o stworzenie polskiego sztucznego serca. Płyta „Cudowny świat”, wydana przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii założoną z inicjatywy prof. Z. Religi przed 20 laty, nagrana została po to, by wspierać budowę systemu wspomagania serca dla dzieci. Dzięki niemu mali pacjenci, którzy przychodzą na świat z wadami w obrębie tego narządu, otrzymają szansę na dorosłe życie. Kupując płytę „Cudowny świat” wydajesz pieniądze na pomoc najmłodszym i dołączasz do grona osób, które podobnie jak Ty wiedzą, że miłość musi umieć nie tylko brać, ale także i dawać. Daj więc kawałek Waszej miłości innym i kup na walentynki w prezencie płytę „Cudowny świat”.

Płyta „Cudowny świat” w cenie ok. 30,00 zł dostępna jest w sklepach Eko, Neonet, Empik, allegro.pl oraz w sklepach muzycznych.

Utwory i wykonawcy na płycie „Cudowny świat”:

01 – Pamiętasz była jesień – Krzysztof Kiljański

02 – Byłaś serca biciem – Łukasz Zagrobelny

03 – Wołam Cię – Zbigniew Kurtycz

04 – Embarras – Janusz Radek

05 – Bo we mnie jest seks – Kasia Wilk

06 – Los Andes Cordilliera – Maciej Maleńczuk

07 – Samba przed rozstaniem – Małgorzata Kożuchowska

08 – Wspomnienie – Marek Piekarczyk

09 – Siedem czerwonych róż – Mietek Szcześniak

10 – Uciekaj moje serce – Stanisława Celińska

11 – Dni, których jeszcze nie znamy – Stanisław Sojka

12 – Nim przyjdzie wiosna – Małgorzata Walewska

13 – Już czas na sen – Andrzej Piaseczny

14 – What a Wonderful World – Stanisława Celińska, Krzysztof Kiljański, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Maleńczuk, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk, Janusz Radek, Stanisław Sojka, Mietek Szcześniak, Małgorzata Walewska, Kasia Wilk, Łukasz Zagrobelny

Polecane

Share This