Curly Heads wyruszą w trasę


2014.09.19

opublikował:

Curly Heads wyruszą w trasę

Dawid Podsiadło ani na chwilę nie zniknął z radaru ze swoim solowym projektem, a co więcej, wraz z przyjaciółmi z zespołu zakończył właśnie prace nad debiutancką płytą Curly Heads zatytułowaną „Ruby Dress Skinny Dog”. Album promowany singlem „Reconcile” ukaże się 21 października, a już kilka tygodni później zespół ruszy w trasę promującą materiał.

Pięć talentów, pięciu młodych i zdolnych chłopaków, którzy w bardzo naturalny sposób romansują z dźwiękami. Połączyła ich przyjaźń, pochodzą z Dąbrowy Górniczej, w 2010 roku chwycili za instrumenty i postanowili grać razem.

Przetrwali w przyjaźni najbardziej burzliwy okres solowej kariery Dawida, bez poczucia straty, bo przedtem zdążyli wspólnie poczuć rożne smaki muzykowania. Minione dwa lata okazały się dla tych pięciu młodych chłopaków ogromnym skokiem ku dojrzałości, zarówno muzycznej, jak i emocjonalnej. Podsiadło przyznaje, że CH było od początku jego siłą napędową, zalążkiem jego muzycznej tożsamości i po ogromnym sukcesie płyty solowej cieszy się na „powrót do domu”.

Oto lista miast i daty składające się na jesienną trasę grupy. Szczegółowe lokalizacje poszczególnych koncertów poznamy wkrótce.

15.11 – Gdynia

16.11 – Warszawa

21.11 – Dąbrowa Górnicza

22.11 – Łódź

23.11 – Kraków

27.11 – Poznań

28.11 – Wrocław

Polecane

Share This