Cybernetyczna zabawka Chillwagonu za droga? Dziś jest jeszcze droższa


2019.11.29

opublikował:

Cybernetyczna zabawka Chillwagonu za droga? Dziś jest jeszcze droższa

fot. kadr z wideo

Zamiast tradycyjnego wydania CD Chillwagon proponuje fantastycznie wykonaną „cybernetyczną zabawkę”. Atrakcyjne wydanie przełożyło się na cenę – limitowane do 15 tys. egzemplarzy wydawnictwo kosztowało dotychczas 130 PLN. Być może właśnie to jest powodem tego, iż mimo hype’u wokół Chillwagonu i poszczególnych jego członków nakład gadżetu jeszcze się nie wyczerpał.

W Black Friday wszyssy prześcigają się w ofertach mających na celu wyczyszczenie magazynów. Chillwagon pozostaje jednak w kontrze i zamiast wspomnianych wcześniej 130 PLN oferuje cenę wyższą o 20 PLN. Chillwagon zamiast Black Friday zaprasza na Fake Friday / Fuck Friday, oferując dziś swoje wydawnictwo w wyjątkowej cenie 150 PLN. Czy to zwykły trolling, czy może fani dostaną za to jakieś wyjątkowe dodatki, przekonamy się już za kilka dni. Wysyłka gadżetu jest zaplanowana na 4 grudnia, premiera na 6 grudnia.

Poniżej znajdziecie unboxiong „Chillwagonu”. Przypomnijmy, że fizyczne wydanie Chillwagonu znajdziecie tylko na stronie projektu. Wydawnictwo nie trafi do szerokiej dystrybucji.

Polecane

Share This