„Czarna czerń” – Tomasz Karolak gościem Nocnego Kochanka


2020.05.24

opublikował:

„Czarna czerń” – Tomasz Karolak gościem Nocnego Kochanka

fot. Karol Makurat / Tarakum.pl

Nocny Kochanek nie gra koncertów przez pandemię koronawirusa, ale nie zapomina o swoich fanach. W sieci pojawiła się nowa odsłona vloga będącego relacją z finału „Trasy w ciemność”. Wydarzenie, które odbyło się 20 grudnia na warszawskim Torwarze było setnym koncertem Nocnego Kochanka promującym album „Randka w ciemność”. W nowym odcinku możemy usłyszeć numer „Czarna czerń” wykonany wspólnie z Tomaszem Karolakiem.

To jest dla mnie rodzaj świeżej wody w tym całym popowym środowisku, w tych utworach, które są komponowane na jeden sezon. Oni mają taką charyzmę i osobowość, że aż przyjemnie – mówi o Nocnym Kochanku aktor.

Muzycy Nocnego Kochanka włączyli się do Hot 16 Challenge 2. Wokalista Krzysiek Sokołowski odpowiedział na nominację od Artura Rawicza i jako Chris Falcon nagrał swoją zwrotkę, w której nawinął m.in. „Nie mogłem się silić na ambitne rapsy, bo nie jestem Sokół i nie jestem czarny / Słyszałem o Ostrym, o Taco i Quebo, o Pei i zgrai tych wszystkich poj***bów / Ci piszą historie z rymami z rękawa, ja ledwo kolejny wers właśnie dostawiam”. Krzysiek nominował do zabawy swojego kolegę z zespołu Arka Majstraka, który na potrzeby swojej rapowej przygody został Qtachem. Oba nagrania znajdziecie tutaj.

Polecane


Share This