Czarny Charakter Flinta już w sklpeach


2010.11.30

opublikował:

Czarny Charakter Flinta już w sklpeach

Krążek nagrany w pierwszej połowie 2010 w Erem Studio pod okiem doświadczonego realizatora dźwięku Staszka `Staszego` Koźlika i zmasterowany w renomowanym AS One Studio to ponad 50 minut muzyki najwyższej jakości. Aranżacje spod ręki takich producentów jak Soulpete czy Kazzushi to przekrój nowoczesnych, zahaczających o elektronikę i drum`n`bass inspiracji i klasycznego podejścia do rapu okraszony stylową i pełną mocy nawijką gospodarza albumu. Brzmienie płyty urozmaicają instrumentalne partie obiecujących muzyków młodego pokolenia, Bartha Vadera i Piotra Kazimierczuka, a także gościnne zwrotki ludzi, których raczej nie trzeba przedstawiać fanom gatunku, łódzkiego rapera Zeusa i reprezentanta HIFI Bandy, Hadesa. Za wszelkie popisy turntablistyczne odpowiada niezastąpiony DJ Kebs. Graficzną częścią projektu zajął się legendarny Forin, a wszystkie zdjęcia wykonał Ariel Hajbos.

Zobacz klip do kawałka „Czarny charakter”

Płytę można zamawiać na www.czarnycharakter.com oraz na www.alohasklep.pl Oprócz tego krążek dostępny jest w warszawskich sklepach Serum (Centrum Handlowe LAND przy ul. Wałbrzyskiej 11, pawilon 137) oraz Side One (ul. Chmielna 21).

Realizacja nagrań / mix: Staszek Koźlik w Erem Studio.

Mastering: Studio AS One.

Okładka: Grzegorz `Forin` Piwnicki

Logo: Marcin `Boomer` Antonowicz

Zdjęcia: Ariel Hajbos Całkowity czas: 51 min.

Wydanie: CD Box książeczka 12 stron

Tracklista:

1. Czarny Charakter

2. Powstań Warszawo!

3. Reprezentuj

4. Ktoś musi umrzeć

5. Przeszedłem drogę Hades

6. Teoria spisku

7. Nienawidzę zbyt często

8. Dasz wiarę?

9. Nie miałem nic Zeus

10. Fleszbek 11. Zrób ten sos

12. Wszystko jest na swoim miejscu

Przy okazji sprawdzajcie `Fleszbek Mixtape`, czyli zgrany na żywo przez DJ`a Vinylstealer`a set wprowadzający w klimat krążka Czarny Charakter. Kilka premierowych numerów z albumu, autorskie remixy, blendy i kawałki, które po prostu warto sprawdzić i zabrać ze sobą na weekendowy przelot.

Mixtape można pobrać KLIKAJĄC TUTAJ.

Polecane

Share This