Czarny HIFI świętuje premierę albumu nowym klipem

W "Małym dziecku" gościnnie wystąpili Gibbs i Kasia Sienkiewicz.


2022.03.11

opublikował:

Czarny HIFI świętuje premierę albumu nowym klipem

fot. mat. pras.

Do sklepów trafił wreszcie wyczekiwany od dawna trzeci album producencki Czarnego HIFI. Premierze „Jeśli coś się stanie” towarzyszy publikacja klipu do piosenki „Małe dziecko”, w której gościnnie pojawili się Gibbs i Kasia Sienkiewicz.

O czym myślałem, gdy zaczynała się moja przygoda z muzyką? Kiedy startowałem, miałem bardzo jasną wizję z kim chcę pracować i co chcę osiągnąć. Na spełnienie niektórych marzeń musiałem chwilę poczekać, ale te sny ziściły się w 100%. Niczego bym nie zmienił.

Muzyka była zawsze dla mnie nie tylko pasją, ale też podróżą. Taką, podczas której nie wracam dwa razy w to samo miejsce. Nie lubię się powtarzać. Byłem w tym miejscu? Ok, jedziemy dalej. Nowe wyzwanie, wyjście ze strefy komfortu to mój komfort. Budowanie od nowa to moja pasja. Nie lubię czytać tej samej książki dwa razy. Taki już jestem. Taki byłem zawsze.

Spotkałem wielu świetnych ludzi po drodze. Tą płytą dopełniam sen. Jeśli coś się stanie, to teraz mówię „dzięki za podróż i do usłyszenia” – pisał przed premierą krążka producent.

Na „Jeśli coś się stanie” poza Gibbsem i Kasią Sienkiewicz Czarnego wokalnie wsparli Bonson, Skip, Kosi, Szczyl, Cichoń, Bażant, Young Igi, Sobel, Pih, Ero, Kari, Małpa, Sarius, Zalia, Tymek, Qry i Filipek.

Polecane

Share This