„Czasami trzeba tańczyć jak wariat, żeby nie zwariować” – Krzysztof Zalewski wraca z nowym singlem


2020.06.19

opublikował:

„Czasami trzeba tańczyć jak wariat, żeby nie zwariować” – Krzysztof Zalewski wraca z nowym singlem

fot. kadr z wideo

Do sieci właśnie trafił nowy teledysk i singiel Krzysztofa Zalewskiego zatytułowany „Tylko nocą”. Utwór zapowiada album, którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku.

Noc jest wentylem bezpieczeństwa. Czasem, gdy można się obnażyć, zdjąć maskę. Miejscem na to co nieuświadomione lub ukryte. Taniec podobnie. Pozwala wyzwolić się ze schematów dnia codziennego, uwolnić się na chwilę z narzuconych ról. Czasami trzeba tańczyć jak wariat, żeby nie zwariować – komentuje Krzysztof Zalewski.

Teledysk powstawał przez dwie noce w bieszczadzkich lasach, a plan regularnie odwiedzały lisy, nietoperze i sarny. Ekipa pracowała w odcięciu od cywilizacji, w deszczu i błocie, w towarzystwie tysięcy komarów. Helena Ganjalyan, występująca w klipie choreografka, która przygotowała całą sekwencję tańca,pracowała z Krzysztofem przez trzy tygodnie przed nagraniem

Sprawdź też: Krzysztof Zalewski z mocnym przesłaniem dla radiowej Trójki

Teledysk do „Tylko nocą” powstał we współpracy z Allegro. W poniedziałek 22 czerwca wyłącznie w serwisie allegro.pl pojawi się specjalny, limitowany, „nocny” merch Krzysztofa Zalewskiego. Będą to koszulki z fluorescencyjną meduzą i plakaty z autografem artysty. Fani będą mogli też wziąć udział w specjalnej nocnej licytacji przedmiotów związanych z klipem, a zysk zostanie przekazany na cele charytatywne. Co będzie jej przedmiotem? O tym będziecie mogli się przekonać dopiero po weekendzie.

Polecane


Share This