Członek A Tribe Called Quest w Warszawie


2011.11.17

opublikował:

Członek A Tribe Called Quest w Warszawie

RAP HISTORY WARSAW & URBAN GARDEN PREZENTUJĄ:

PHIFE DAWG (A Tribe Called Quest)

“Phife`s `Sole Men` European Tour 2k11”

19.11.2011

Warszawa, klub Urban Garden, ul. Przeskok 2

Wiemy, że polscy fani hip-hopu czekali na to od dawna! Rap History Warsaw ma prawdziwy zaszczyt i przyjemność zaprosić Was wszystkich na koncert niekwestionowanej legendy amerykańskiego rapu. Już 19 listopada w Warszawie wystąpi sam PHIFE DAWG – członek A TRIBE CALLED QUEST – najwybitniejszej hiphopowej formacji wszechczasów. Występ w klubie Urban Garden będzie jedyną okazją, aby na żywo usłyszeć i zobaczyć rapera w Polsce.

UWAGA! Liczba biletów jest ograniczona, radzimy więc nie zwlekać z ich kupnem i rezerwacją. Przedsprzedaż rusza w poniedziałek 7.11. Wejściówki można nabyć w następujących punktach:

City Shop (ul. Waryńskiego 12, paw. 1 – przejście podziemne pod Rondem Jazdy Polskiej)

Serum Global (ul. Wałbrzyska 11, CH Land, lokal 137)

Hempszop (ul. Dąbrowskiego 5a)

Side One (ul. Chmielna 21)

Upstairs (ul. Chmielna 21)

Cena: 35 zł (45 w dniu koncertu)

A TRIBE CALLED QUEST należy do wąskiego grona twórców, którzy w trakcie swojej kariery muzycznej nigdy nie wydali słabej płyty. Począwszy od „People`s Instinctive Travels And The Paths Of Rhythm” (1990), poprzez „The Low End Theory” (1991), „Midnight Marauders” (1993), „Beats, Rhymes And Life” (1996), a skończywszy na „The Love Movement” (1998) grupa zawsze prezentowała wysoki poziom artystyczny, zaszczepiając nowe trendy w muzyce rap i stanowiąc ważne źródło inspiracji dla szerokiej rzeszy twórców i odbiorców kultury hip-hop.  ATCQ wchodzi w skład afro-centrycznego kolektywu Native Tongues i jest jednym z najważniejszych reprezentantów nurtu conscious rap.

Podczas warszawskiego koncertu PHIFE DAWG zaprezentuje nie tylko własny solowy materiał, pochodzący z entuzjastycznie przyjętego „Ventilation: Da LP” (2000), ale przede wszystkim zabierze nas w podróż do źródeł sukcesu ATCQ, wykonując największe przeboje z bogatego repertuaru nowojorskiej grupy. Raper będzie też promował swój nowy solowy album „SONGZ IN THA` KEY OF PHIFE”. Takiej okazji nie wolno przegapić – bądźcie z nami tego wieczoru! Zapraszamy serdecznie!

Impreza startuje o godz. 20:00 projekcją filmu dokumentalnego: „Beats, Rhymes & Life: The Travels of a Tribe Called Quest” Michaela Rappaporta.

Line-up:

20:00 – otwarcie drzwi

20:30 – projekcja filmu “Beats, Rhymes & Life: The Travels Of A Tribe Called Quest”

22:00 – start imprezy RHW 2004 – DJ Steez

23:30 – 01:00 koncert PHIFE DAWGA

1:00 – … RHW 2004 feat. DJ Eprom & DJ Falcon

Polecane

Share This