Członek Alabama Shakes aresztowany za znęcanie się nad dziećmi


2021.03.28

opublikował:

Członek Alabama Shakes aresztowany za znęcanie się nad dziećmi

Perkusista Alabama Shakes, Steven William Johnson, został aresztowany pod zarzutem znęcania się nad dziećmi. Muzyk został przewieziony do więzienia w Limestone County. Kaucję wyznaczono na 15 600 funtów. Oskarżenie muzyka zaplanowane jest na 7 kwietnia.

Jak donosi jeden z lokalnych serwisów informacyjnego, Johnson został aresztowany w zeszłą środę (24 marca) po tym, jak wielka ława przysięgłych oskarżyła go o umyślne tortury, umyślne znęcanie się i okrutne bicie i umyślne maltretowanie dziecka w wieku poniżej 18 lat.

Ostatnim albumem Alabama Shakes był „Sound and Colour” wydany w 2015 roku. W trakcie swojej kariery grupa z Aten w stanie Alabama zdobyła dziewięć nominacji do nagrody Grammy. Zdobyła cztery. Johnson był współzałożycielem zespołu, grającym zarówno na płycie „Sound and Color”, jak i na ich debiucie z 2012 roku „Boys and Girls”.

Zespół zawiesił działalność w 2018 roku, gdy wokalistka Brittany Howard rozpoczęła karierę solową. Jej debiutancki album „Jaime” ukazał się w 2019 roku.

Polecane

Share This