Członek Black Eyed Peas zagra w Polsce


2012.04.24

opublikował:

Członek Black Eyed Peas zagra w Polsce

Ambasador kultury i aktywny działacz akcji dobroczynnych. Od najmłodszych lat tańczy i nieprzerwalnie rozwija tę pasję. Ze swoim show jeździł po całym świecie od Chin po Dubai, w czerwcu tego roku przyjedzie do Rzeszowa. Podczas swojego pierwszego w Polsce występu zaprezentuje swój autorski Dj-ski set, największe przeboje grupy The Black Eyed Peas oraz własne kompozycje i remiksy.

Jaime Luis Gomez amerykański raper i Dj, który w 1995 roku wraz z Apl.De.Ap stworzył światowej sławy zespół: THE BLACK EYED PEAS. O sukcesie zespołu świadczą: setki koncertów, miliony sprzedanych płyt na całym świecie oraz nominacje do prestiżowych nagród.

Imprezę uatrakcyjni taneczne show oraz transmisja na żywo rozgrywek piłki nożnej.

Oprócz Taboo wystąpią znani polscy Dj-e oraz światowej sławy Global Dj’s.

Global Dj’s – austriackie trio dance, w którego skład wchodzi: DJ Taylor, DJ Mikkel, Flow i Marie Geidel. Ich pierwsze trzy single były dużymi hitami w Europie, szczególnie w Rosji utwór The Sound of San Francisco remix piosenki z 1967 (The Summer of Love) San Francisco (Be Sure To Wear Flowers In Your Hair) zaśpiewany przez Scotta McKenzie. W 2005 roku wygrali MTV Award i główną nagrodę Radia Eska.

Plac Eventowy Millenium Hall Square doskonale wpisał się w bryłę obiektu Centrum Kulturalno – Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie. Ekskluzywny koncert Suzanne Vega oraz wielkie otwarcie w 2011 roku pokazały, iż plac ten świetnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń, koncertów i imprez tematycznych. Plac Eventowy Millenium Hall Square przygotowany jest do przyjęcia 6000 osób, zachowując wysoki komfort dla przebywających na placu uczestników oraz spełniając jednocześnie wszystkie normy bezpieczeństwa.


Bilety:

01-31.05.2012 – 50,- PLN

01-20.06.2012 – 80,- PLN

21-23.06.2012 – 120,- PLN

Polecane

Share This