Członkini Spice Girls nagrała ze swoim chłopakiem


2019.05.11

opublikował:

Członkini Spice Girls nagrała ze swoim chłopakiem

Artystka nagrała klip w duecie ze swoim partnerem Jadem Jonesem. Utwór pochodzi z nowego albumu „My Happy Place”. „You’re All I Need To Get By”, to cover Marvina Gaye’a i Tammi Terrell.

„Uwielbiamy razem pracować w studiu, po latach spędzonych razem to bardzo romantyczne. Dla nas jako pary, to wyjątkowy moment” – mówi artystka.

Jade dodaje:

„Pracowaliśmy razem jeszcze kiedy byłem w zespole Damage. Dziś wspólne nagrywanie to ożywienie naszego romansu na nowo!”.

„Nazwa albumu My Happy Place nie jest przypadkowa. Szczęśliwe miejsce to studio nagraniowe w którym towarzyszy mi rodzina i przyjaciele. Są ze mną podczas każdej sesji. Czuję się szczęśliwa nagrywając muzykę, gdy moje dzieci bawią się w pobliżu, a mama słucha kolejnych zarejestrowanych utworów. To fantastyczne uczucie!” – komentuje Emma.

„W miarę upływu lat zmieniają się życiowe priorytety. Dziś jestem skupiona na mojej rodzinie, a nowy album jest jak lukier na cieście. Nagrywanie muzyki to niewątpliwie magiczna część mojego życia która sprawia, że jestem szczęśliwa”– wspomina.

Będąc jeszcze w zespole Spice Girls, Emma sprzedała ponad 85 milionów płyt. Jako artystka solowa wydała 3 albumy studyjne: „A Girl Like Me”, „Free Me” oraz „Life in Mono”. Dwa pierwsze krążki znalazły się w UK Top 10 albums.

Polecane