Członkowie Metalliki i Machine Head na koncercie Behemotha


2022.05.17

opublikował:

Członkowie Metalliki i Machine Head na koncercie Behemotha

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Nie ma chyba osoby, która kwestionowałaby gwiazdorski status Behemotha na metalowej scenie. Dowodzony przez Nergala zespół od lat dzieli scenę z największymi reprezentantami gatunku i koncertuje na całym świecie. Behemoth dorobił się rzeszy fanów, w której nie brakuje także gwiazd rocka i metalu, co było widać na koncercie grupy w kalifornijskim Berkeley, na którym pojawili się Lars Ulrich z Metalliki, Robb Flynn – lider Machine Head – oraz jego koledzy z zespołu Chris Kontos i Jared Jared MacEachern.

Berkeley, to był nie tylko jeden z moich najlepszych koncertów na tej trasie, ale także jeden z najlepszych koncertów roku! Lars, wielkie dzięki za całą energię i konstruktywne rozmowy. Ważne dla świata! Jared, Robb, Chris – to była przyjemność gościć was bracia – skomentował Nergal, publikując zakulisowe zdjęcia z muzykami.

W ubiegłym tygodniu Behemoth opublikował klip do nowego singla „Ov My Herculean Exile”. Zespół zapowiada nim szykowaną na wrzesień płytę „Opvs Contra Natvram”, którą możecie już zamówić w preorderze. Zespół koncertuje aktualnie w Stanach wspólnie z Arch Enemy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Polecane

Share This