„Człowiek z przeszłością” – Paluch dołącza do Kaczora i Piha


2021.10.08

opublikował:

„Człowiek z przeszłością” – Paluch dołącza do Kaczora i Piha

fot. kadr z wideo

W sieci pojawiło się nowe wideo Kaczora i Piha. „Człowiek z Przeszłością” to czwarty singiel promujący nowe wydawnictwo raperów „Z zimną krwią”. Gościnnie w kawałku udzielił się Paluch.

Duet poznańsko-białostocki zadbał o to, żeby na ich najnowszym wydawnictwie nie zabrakło gości z czołówki polskiej sceny rapowej. Najpierw Kaczor i Pih zaprezentowali utwór we współpracy z Jodą, a teraz przyszedł czas na to, żeby pokazać fanom efekty kolaboracji z Paluchem.

Do premiery albumu „Z zimną krwią” zostało coraz mniej czasu. W trackliście krążka znajdą się tracki z gościnnym udziałem donGURALesko, Shelleriniego, Śliwy, Herona, Dynama, Daniela Warakomskiego, Jody i Palucha.

Jesteśmy mocno podjarani, ponieważ za ilustracje odpowiedzialny jest Ral Duke – ten sam Ral Duke, który jest znany ze współpracy z jedną z najbardziej obecnie topowych ekip na amerykańskim rynku rapowym – Griselda Records. W jego dorobku znajdują się także prace dla Ghostface Killah i Alchemista, a to jedynie część jego bogatego portfolio – mówią o okładce raperzy i dodają: – Swoim projektem – idealnie oddał to co zawarliśmy na albumie, także możecie spodziewać się od nas ciężkiej, brudnej i bezkompromisowej muzyki, do jakiej przyzwyczailiśmy was na „Złej krwi”.

„Z zimną krwią” ukaże się 22 października nakładem StoproRap.

Polecane

Share This