Czołowi reprezentanci młodego pokolenia na płycie Pezeta


2022.09.12

opublikował:

Czołowi reprezentanci młodego pokolenia na płycie Pezeta

fot. mat. pras.

Pezet odsłania kolejne karty z “Muzyki Komercyjnej”. Za pośrednictwem social mediów ogłosił dzisiaj, że na jego nowym albumie pojawią się członkowie ekipy 2115 – Bedoes oraz White! Utwór z ich udziałem został zatytułowany “Tatuaże i motocykle”. Przypomnijmy, że dotychczas ogłoszonymi gośćmi byli Sokół oraz Miły ATZ.

Pezet w następujący sposób zapowiada swoje najnowsze wydawnictwo: – „Muzyka komercyjna” to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie. „Muzyka komercyjna” to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

“Muzyka komercyjna” premierę będzie miała już 30 września. Pre-order wciąż dostępny jest do zamawiania na www.pezet81.pl. Do tej pory usłyszeliśmy cztery single z albumu – “Jana Pawła”, “Mewę”, “Gangi w LA” i “Jeden Świat” wykonany wspólnie z Natalią Szroeder.

Polecane

Share This