Czterech raperów na płycie Kary


2021.04.21

opublikował:

Czterech raperów na płycie Kary

fot. mat. pras.

To już ostatnia prosta przed premierą „Deszczu” Kary. Nowy album reprezentantki StoproRap i uczestniczki tegorocznej edycji Młodych Wilków Popkillera ukaże się już w piątek. Raperka promuje materiał singlami „Dreamliner”, „Zanim odejdę” oraz najnowszym, opublikowanym w miniony piątek „Miej uważny wzrok”. Artystka i jej wydawca długo ukrywali tracklistę oraz listę gości, ale dziś – na dwa dni przed sklepową premierą materiału, wreszcie poznaliśmy szczegóły „Deszczu”. Na drugim albumie krakowianki gościnnie pojawią się Furman, Pajczi, Dawid Obserwator i Śliwa. Wersja preorderowa obok 14 tracków z podstawowego wydania zagwarantuje dwa bonusy – „Zegar” na bicie Walo Beatza i „Całą klatkę”, którą wyprodukowali Voskovy.

Kara – „Deszcz” – tracklista:

1. Dreamliner
2. Bracia
3. Daj mi szczęście ft. Furman
4. Wtedy ft. Pajczi
5. Pozoranci
6. Dzieci
7. Miej uważny wzrok
8. Kiedy tracę
9. Zanim odejdę
10. Zwykła Kara
11. Zwalniam tempo
12. Izolacja ft. Dawid Obserwator
13. Deszcz ft. Śliwa
14. Bla bla

Bonusy:
15. Zegar
16. Cała klatka

Sprawdź także: „Moje mordy jak szachy, biały i czarny, każdy nasz ruch widzi wydział karny” – Alberto w singlu zapowiadającym galę KSW 60

W nowym singlu, wspomnianym „Miej uważny wzrok”, raperka z Krakowa opisuje swoje życiowe przeżycia. 21-latka wraca pamięcią do czasów swojego dzieciństwa. Wspomina swoje gorsze momenty, trudne chwile oraz sytuacje, które ją ukształtowały. Utwór niesie w sobie także ważne przesłanie dla słuchacza. Kara chce wszystkim pokazać, by pomimo trudności i problemów nie poddawał się, bo prędzej czy później przyjdą lepsze chwile.

„Deszcz” to drugi legalny album Kary. Krążek jest spisem negatywnych emocji, które towarzyszyły raperce przez ostatni rok. Artystka z Krakowa swoją muzyką chce podnieść na duchu słuchacza i pomóc mu w ciężkich chwilach. – Mam nadzieję, że słuchając tej płyty będziecie mogli utożsamić się z tekstami moich numerów – mówi artystka o płycie, którą możecie już zamawiać ze sklepu wytwórni StoproRap.

Polecane

Share This