Czuux desperacko szuka przeciwnika. Z Multim nie wyszło, więc wyzywa na pojedynek kolejnego rapera

"Multi stchórzył, musiał jakoś wybrnąć z sytuacji".


2021.09.06

opublikował:

Czuux desperacko szuka przeciwnika. Z Multim nie wyszło, więc wyzywa na pojedynek kolejnego rapera

fot. YouTube

Czuux miał być jedną z gwiazd pierwszej gali High League. Finalnie ksywka autora krążka „Golden Boi” nie pojawiła się w na karcie walk, dowiedzieliśmy się natomiast, że twórca pojawi się na jednej z przyszłych gal federacji Malika Montany. Kto będzie jego rywalem, tego na razie nie wiemy. Na pewno nie będzie to Multi, który wyśmiał propozycję walki.

Słuchaj Multi, widzę, że ostatnio lecą zaczepki w moją stronę. Po konsultacji z moim menadżerem stwierdziliśmy, że jesteś takim trochę kasztanem, nawet włosy masz kasztanowe. Jest opcja, gdzie ten spór możemy rozwiązać i to jest High League. Dawaj byku, walczymy – proponował Czuux.

Hajs by wpadł, ale ja wydam płytę i zarobię tyle samo siana, co za tę walkę i zachowam godność człowieka nie walcząc – skomentował Multi, zarzucając niedoszłemu przeciwnikowi odpalenie „protokołu ratowania kariery”.

Skoro nie wyszło, to Czuux szuka dalej i wyzywa do walki Tymka. Warto przypomnieć, że kilka dni temu podobne starcie zaproponował Smolasty.

Multi stchórzył, musiał jakoś wybrnąć z sytuacji. W takim razie chciałbym wyzwać Tymka. Tymek, oficjalnie wyzywam cię na walkę na High League. Jestem na bank pewny, że to zobaczysz. Gabaryty się zgadzają i można zrobić dobre show. Czemu żaden raper nie chce ze mną wyjść? Ja jestem tylko youtuberem – stwierdza Czuux.

Polecane

Share This