Czy Andrzej Duda jest za delegalizacją k-popu?


2020.06.09

opublikował:

Czy Andrzej Duda jest za delegalizacją k-popu?

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Ograniczenia związane z koronawirusem sprawiły, że politycy kandydujący w wyborach prezydenckich jeszcze chętniej niż dotychczas korzystają z możliwości prowadzenia kampanii w sieci. Andrzej Duda pojawił się już na Tik-Toku, nagrał swoją gorącą szesnastkę w ramach wyzwania zapoczątkowanego przez Solara, a teraz spotkał się z wyborcami na Facebooku, by odpowiedzieć na ich pytania. Obok kwestii społeczno-politycznych nie zabrakło również tematów związanych z muzyką. Administrator satyrycznego fanpage’a z memami prezydenta poprosił prezydenta o komentarz do popularności k-popu.

Panie prezydencie, słyszeliśmy już wiele obietnic, ale co z najważniejszą kwestią, czyli delegalizacją k-popu? Nie da się ukryć, że to kluczowa sprawa dla bezpieczeństwa kraju – zapytał admin profilu. Andrzej Duda mógł oczywiście zignorować to pytanie, ale nie zrobił tego. Urzędujący prezydent odpowiedział, odnosząc się przy okazji do swojego nagrania z Hot 16 Challenge 2.

Myślę, że k-pop jest konkurencją. Muszę odważnie stanąć do tej konkurencji i walczyć z ostrym cieniem mgły. Co innego mi pozostaje? – powiedział Duda.

Polecane


Share This