Czy Deys jest najdziwniejszym raperem w Polsce?


2021.03.15

opublikował:

Czy Deys jest najdziwniejszym raperem w Polsce?

fot. YouTube

„Dzień dobry! Z ostatniej chwili: najdziwniejszy raper w Polsce, który ostatnio został rock’n’rollowcem, obchodzi dziś urodziny
Jak z jego muzycznymi dokonaniami? Czy podwinie mu się noga? Zobaczymy, na pewno będziemy śledzić. Wszystkiego najlepszego” – od takiego wprowadzenia rozpoczyna się nowy singiel Deysa „Kompot”. Artysta zapowiada nim podobnie zatytułowany album, który ma trafić do fanów pod koniec maja. Póki co w sklepie wytwórni Hashashins ruszyła przedsprzedaż kilku wydań materiału. Oprócz „gołej” edycji specjalnej zawierającej limitowaną wersję płyty, książeczkę z tekstami, opaskę na rękę, wlepki i plakat artysta przygotował także pakiety z bluzą oraz tzw. „kompotboksy”, w których znajdziemy (cytując sklep wytwórni): coś do ubrania, muzyczny sekret od Deysa, coś dla największych fanów, coś psychodelicznego, coś rozszerzonego, zaskoczenie oraz secret pass.

Czy Deys faktycznie jest najdziwniejszym raperem w Polsce? Aż tak nie, choć trudno odmówić mu oryginalności. Nowy singiel jest zresztą potwierdzeniem tej tezy. Sprawdźcie klip do „Kompotu”.

Sprawdź także: Gigant fonograficzny wyda płyty Sentino? „Nie powinienem o tym mówić”

Przedsprzedaż „Kompotu” ruszyła w drugiej połowie ubiegłego tygodnia. Wraz z jej odpaleniem poznaliśmy okładkę nowego wydawnictwa Deysa. Niestety, na tracklistę i informacje o gościach musimy jeszcze trochę poczekać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DEYS ⚡ GRIMMY (@dawideys)

Polecane

Share This