Czy fakt, że środowisko rapowe krytykuje Sobotę, ułatwił Filipkowi podjęcie decyzji o przyjęciu walki?


2020.11.21

opublikował:

Czy fakt, że środowisko rapowe krytykuje Sobotę, ułatwił Filipkowi podjęcie decyzji o przyjęciu walki?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Proceente rozmawia z Filipkiem o nastrojach przed dzisiejszą walką z Sobotą. Raper odpowiada na pytanie dlaczego nie zawalczyłby w klatce, gdyby wynagrodzenie dostawał tylko zwycięzca. Czy Filipek mógłby się zająć sportem zawodowo? Czy zarzuty stawiane Sobocie pomogły lub przeszkodziły raperowi podjęcie decyzji o walce? Sprawdźcie poniższy materiał video.

Już w dziś o 16.00 będziecie mogli obejrzeć na łamach CGM.PL nowy odcinek podcastu Proceente Feat. z Filipkiem w roli głównej.

SPRAWDŹ TAKŻE:

Filipek skończył na studiach Zarządzanie projektami społecznymi na wydziale Politologii, więc Proceente postanowił zapytać go o sytuację w Polsce i „wojnę kulturową” w naszym kraju. Co o starciu pokoleń, Kościele i polityce ma do powiedzenia raper? Sprawdźcie poniżej.

Filipek komentuje single Pezeta, Szpaka, Gurala, Słonia i pomysł Kasty na płytę łączącą pokolenia

Filipek o Przemku Fergusonie.

– Viralowość XXI wieku, fakt, że ktoś gdzieś wrzuci twoje kawałki i stają się one popularne, to jest takie błędne koło. Jednemu zrobi to dobrze, a innemu źle. Przemkowi chyba poszło w tę złą stronę, bo go zupełnie odkleiło – mówi Filipek w rozmowie z Proceente.

Filipek o Funduszu Wsparcia Kultury

 

Polecane

Share This