Czy Filipek zgodzi się na rewanż z Tombem na FAME MMA?


2020.11.02

opublikował:

Czy Filipek zgodzi się na rewanż z Tombem na FAME MMA?

fot. Paweł Moszczyński

Przypomnijmy, że walka Filipka z Tombem była tą najbardziej wyczekiwana podczas gali, która odbylła się rok temu. Przed starciem Filipek zapewniał, że skończy się nokautem, nie był jednak w stanie wskazać, czy to on pokona Tomba, czy też będzie musiał uznać jego wyższość. Ostatecznie nokautu nie było, ale Filipek zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Filipek: „Sobuś, obiecałeś przejść na rapową emeryturę. Nie zrobiłeś tego. Widocznie ktoś musi ci zaj***ć w łeb”

Raper z Milicza wykorzystał swoje doświadczenie, a także pokazał, że solidnie przepracował okres przygotowawczy. Pod koniec drugiej rundy Filipek się potknął i prawie przypłacił to przegraną. W trzecim starciu niesiony dopingiem publiczności reprezentant QueQuality odzyskał kontrolę nad pojedynkiem i dowiózł prowadzenie do końca.

Tomb zapytany o to, jak się czuł, mając przeciwko sobie całą halę, przyznał, że jest przyzwyczajony i taka sytuacja to dla niego nic nowego.

Wiedziałem, że jeśli nie skończę przed czasem, to wygrana będzie po stronie Filipka. Nie mam szczęścia do werdyktów, także wiedziałem, że tak będzie. Nie było to dla mnie zaskoczenie – powiedział raper.

Na pytanie, czy pojedynek oznacza koniec konfliktu, Filipek odpowiedział:

– Jeżeli Łukasz nie będzie mnie obrażał, to jak najbardziej nie mam już nic do niego. Szacun za walkę.

Po zakończonej walce panowie podziękowali sobie za starcie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Filipek: Kogo Filipek uważa za najlepszego rapera w Polsce?

Dziś podczas sesji Q&A jeden z fanów zapytał Filipka czy zamierza dać Tombowi możliwość rewanżu.

Mój rewanż z Tombem nie ma sensu. Mieliśmy konflikt, trzeba było go wyjaśnić. Podaliśmy sobie ręce, nie widzę sensu by odgrzewać tę sytuację. „Sportowo również nie jest to mądre – odpowiedział przedstawiciel QueQuality.

Polecane


Share This