Czy Filipek zmienił zdanie o Kartkym po wersach Quebo?


2021.01.26

opublikował:

Czy Filipek zmienił zdanie o Kartkym po wersach Quebo?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Jakiś czas temu Quebonafide zaskoczył wszystkich wypuszczając nowy numer „Matcha Latte”. W kawałku Quebo odniósł się do zeszłorocznej awantury z Kartkym. Przypomnijmy: artysta jest oskarżany przez byłe partnerki o przemoc fizyczną oraz psychiczną. „Jeszcze wyhodowałem chwasty / typ z mojej wytwórni tłukł kobiety jak ćwiartki / palę się ze wstydu jak kalifornijskie laski / dziś mu nie poświęcę nawet milimetra kartki” nawinął w kawałku Quebo.

SPRAWDŹ TAKŻE: Filipek: „Nie każdy dobrze pisze, ale ktoś np. zajebiście rapuje. Ja dobrze piszę, ale ch***wo”

Do słów Quebonafide odniósł się Filipek, który był gościem w studiu Rapnews. Jak przyznał, dużo zawdzięcza Kartky’emu, a nawet był przy sytuacji, jak kolega po fachu miał perypetie ze swoją byłą dziewczyną.

Kartky zawsze w stosunku do mnie był w porządku człowiekiem i bardzo dużo mi pomógł, więc przez wzgląd na lojalność wstawiłem się ostatnio za nim. Zwłaszcza, że sam zresztą byłem przy sytuacji jak Kartky miał perypetie z tą swoją dziewczyną poprzednią. Jeżeli chodzi o inne jego związku to nie wiem i nie czuję się zbyt dobrze komentując prywatne życie kolegi. Jestem trochę rozdarty, a to też nie jest trochę moja sprawa. Obecnie nie wiem co się u niego dzieje, bo nie mam z nim kontaktu, on odbił w swoje życie, a ja w swoje. – mówi Filipek – Skoro Quebo powiedział to co powiedział, to musi mieć pewność jak było – dodaje.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This