Czy ich nowy singiel zdobędzie setki milionów odtworzeń?

W ciągu dwóch lat Ofenbach ma na swoim koncie ponad 700 milionów streamów oraz 300 milionów wyświetl


2019.11.16

opublikował:

Czy ich nowy singiel zdobędzie setki milionów odtworzeń?

Mający zaledwie po 24 lata duet didżejów z Paryża, jest integralną częścią rosnącej sceny deep house’owej. Electro nie jest jednak wszystkim, na co ich stać. Ich brzmienie obejmuje również elementy rockowe i folkowe. Ofenbach potrafią więc porwać do tańca klubową publiczność, nie porzucając skórzanych kurtek i rockandrollowego wizerunku.

César i Dorian tak opisują swój nowy singiel „Insane”:

„Insane to utwór, który zrywa z dotychczas obieranymi kierunkami. Jest mocniej zorientowany na taniec i bardziej zmysłowy. Opowiada o poczuciu zagubienia na imprezie, uwodzicielskiej grze między dwojgiem młodych ludzi i beztrosce”.

Przypomnijmy, że pierwszy światowy hit Ofenbach „Be Mine”, został odtworzony w serwisach streamingowych ponad 300 milionów razy, a zabawny klip do utworu odtworzono ponad 100 milionów razy na platformie YouTube. Drugi singiel „Katchi” z kompozytorem Nickiem Waterhousem powtórzył sukces poprzednika – do tej pory odtworzono go ponad 200 milionów razy w streamingu, a klip wyświetlono niemal 150 milionów razy. Następnie Ofenbach połączyli siły z Benjaminem Ingrosso, kompozytorem ze Sztokholmu, który reprezentował Szwecję na Eurowizji 2018. Z tego zrodził się hit „Paradise”, który wylądował na drugim miejscu zestawienia najczęściej granych piosenek we francuskim radiu!

Poniżej możecie posłuchać najnowszego numeru duetu – „Insane”.

Polecane