Czy koronawirus zagraża Fame MMA?


2020.03.10

opublikował:

Czy koronawirus zagraża Fame MMA?

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Premier Mateusz Morawiecki zdecydował dziś o odwołaniu wszystkich imprez masowych w Polsce. Decyzją rządu zakaz ich organizacji ma obowiązywać do odwołania. Czy zaplanowana na 28 marca gala Fame MMA, podczas której zobaczymy kilkoro zawodników z muzycznego świata również jest zagrożona? Poprosiliśmy o odpowiedź Wojtka Golę, jednego z szefów federacji.

Sama gala na pewno się odbędzie – zapewnia Wojtek Gola. – Śledzimy rozwój sytuacji i rozważamy różne możliwości. Gala na pewno będzie dostępna w systemie PPV, a czy pojawi się na niej publiczność? Jeśli do czasu wydarzenia nadal będzie obowiązywał zakaz organizacji imprez masowych bierzemy pod uwagę, że na żywo galę będzie mogło zobaczyć znacznie mniej osób. Czy będzie ich tysiąc, czy mniej, będziemy o tym decydować w oparciu o to, na co pozwoli sytuacja, niemniej uspokajam, że nie ma zagrożenia, by gala Fame MMA 6 miała się nie odbyć – dodaje.

Przypomnijmy, że na gali Fame MMA 6 zobaczymy m.in. starcia Zusje z Martą Linkiewicz, Kubańczyka z L-Pro oraz Qbika z Cypisem.

Polecane

Share This