Czy Łukasz z Jeden Osiem L w końcu o niej zapomniał?


2021.10.29

opublikował:

Czy Łukasz z Jeden Osiem L w końcu o niej zapomniał?

foto: mat. pras.

Czy się to komuś podoba czy nie, „Jak zapomnieć” Jeden Osiem L na zawsze pozostanie jednym z największych hitów w polskim rapie. „Ile dałbym, by zapomnieć cię, wszystkie chwile te, które są na nie, bo chcę, nie myśleć o tym już, zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz tak już, po prostu nie pamiętać sytuacji, w których serce klęka, wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chcę, mam nadzieję, że to wiesz i ty” – mogliśmy usłyszeć w refrenie. Zastanawialiście się kiedyś, czy cierpiący w tekście tego utworu Łukasz Wółkiewicz w końcu o niej zapomniał? Dziennikarka TVN24 i autorka książki „Young power! 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat” Justyna Suchecka spieszy z odpowiedzią, a właściwie spieszy z nią sam zespół.

Dziennikarka promuje swoją książkę m.in. spotkaniami w bibliotekach. Po jednym z nich Justyna Suchecka podzieliła się ze znajomymi na Facebooku i osobami obserwującymi jej profil anegdotą.

Pośród uczniowskich pytań o „Young Power”, dziennikarstwo, edukację, tvn24, moje ulubione z dziś: czy ten gość z Jeden Osiem L już zapomniał? – napisała, przyznając, że też chciałaby znać odpowiedź. Ta przyszła niespodziewanie od samych zainteresowanych.

Nie udało się zapomnieć, ale udało się poślubić – czytamy w komentarzu napisanym z oficjalnego profilu Jeden Osiem L. Gratulujemy.

Polecane

Share This