Czy Malik Montana to „Bad Boy jak Notorious Biggie”?


2021.05.14

opublikował:

Czy Malik Montana to „Bad Boy jak Notorious Biggie”?

fot. mat. pras.

Po „Bajkach na dobranoc” czas na kolejny polskojęzyczny album Mr Polski. W sieci pojawił się klip zapowiadającego go singla „Kota”. Mr Polska zaprosił do tego kawałka Malika Montaną, który rozpoczyna swoją zwrotką od porównania siebie do Notoriousa B.I.G..

Nowy album Mr Polski otrzymał tytuł „Make Money And Crash Cars”. Artysta deklaruje wybuchową mieszankę stylów, a my znając jego twórczość nie mamy wątpliwości, że dotrzyma słowa. Na nowej płycie Mr. Polska pokazuje inną stronę swojej osobowości, a nawet otwiera się o wiele bardziej, opowiadając osobiste historie. Tytuł krążka „Make Money And Crash Cars” oznacza życie chwilą, upadanie i podnoszenie się, bez oglądania się za siebie! Taki też będzie ten album, którego preorder właśnie wystartował na www.mrpolska.pl! Premiera „Make Money And Crash Cars” przewidziana jest na 2 lipca.

Dzisiejsza premiera „Kota” nagranego z Malikiem Montaną tylko to potwierdza, jednak dalej nie są to wszystkie niespodzianki od Mr. Polski. Wspomniany kawałek pojawi się również w trendach TikToka, zatem możecie spodziewać się ciekawej współpracy rapera ze słynną już aplikacją.

Sprawdź także: Sobota pokazuje dokumenty sądowe. „To był rok k***stwa z waszej strony”

Polecane

Share This