Czy Natalii Szroeder trudno było nagrać piosenkę z Quebonafide?


2020.02.19

opublikował:

Czy Natalii Szroeder trudno było nagrać piosenkę z Quebonafide?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W sieci są już dwa single promujące „Romantic Psycho”, nadchodzącą płytę Quebonafide. W „Jesieni” rapera gościnnie wsparła jego partnerka – Natalia Szroeder. Czy dla wokalistki ta współpraca była w jakikolwiek sposób trudna?

Proces tworzenia muzyki generalnie nie należy do najprostszych, ponieważ trzeba się emocjonalnie uzewnętrznić, trochę w negliżu wyjść do ludzi. To nigdy nie jest łatwe, zwłaszcza kiedy się mówi o trudnych tematach, a „Jesień” nie jest łatwym tematem, utwór nie jest lekki. Na pewno było w tym dużo trudności, ale jestem bardzo zadowolona z efektów – przyznaje w rozmowie z reporterem serwisu przeAmbitni.pl artystka.

Jak wyglądał podział prac nad „Jesienią”?

Tekst od początku do końca napisał Kuba, natomiast ja jestem odpowiedzialna za melodię, czyli taki równy podział obowiązków – komentuje artystka.

Natalia przyznaje, że nie wie jeszcze, czy pojawi się kiedyś z Quebonafide na scenie, by wykonać „Jesień” na żywo, natomiast na pytanie pytanie, czy możemy się spodziewać kolejnych wspólnych utworów, Natalia opowiada:

Na pewno możecie spodziewać się moich. Więcej nie powiem.

Polecane

Share This