Czy Offset tęskni za największym rapowym kapusiem?


2019.12.04

opublikował:

Czy Offset tęskni za największym rapowym kapusiem?

foto: mat. pras.

Tekashi 6ix9ine nadal pozostaje za kratami, ale jego partnerka Jade dba o to, by o parze nadal było w mediach głośno. Jade opublikowała na Instagramie nagranie, w którym sugeruje, że dostaje prywatne wiadomości od Offseta. – Tęsknię za tobą – miał napisać do Jade członek Migos. – Jak możesz pisać do mnie, skoro twoja żona ma otwartą sprawę karną? – komentuje na Instagramie Jade. W ubiegłym roku Cardi B zaatakowała partnerkę Tekashiego po tym, jak rzekomo Offset zdradził ją właśnie z Jade. Sąd nadal nie wydał wyroku, który miałby zakończyć tę sprawę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JADE ⚡️ (@__ohsoyoujade)

Offset twierdzi, że nie wysyłał do Jade żadnych wiadomości. Cardi potwierdza jego wersję, tłumacząc, że całą noc, kiedy wiadomość została wysłana małżeństwo spędziło razem, opiekując się chorą córką. Cardi zasugerowała, że ktoś włamał się na profil Offseta i na dowód tego opublikowała screeny, dowodzące, że jej mąż nie może zalogować się na własne konta na Instagramie i Twitterze. Jej zdaniem ktokolwiek wysłał wiadomość, nie był jej mężem.

Jade deklaruje, że ma znacznie więcej haków na Offseta i wkrótce zacznie je ujawniać. Czy związek Offseta i Cardi B czeka kolejny kryzys? Czy Offset nie czekając na wyjście Tekashiego na wolność faktycznie podrywa jego dziewczynę? Wygląda na to, że w tej sprawie dużo się jeszcze wydarzy.

Polecane


Share This