Czy Paluch myślał kiedyś o powrocie do normalnej pracy?


2021.02.18

opublikował:

Czy Paluch myślał kiedyś o powrocie do normalnej pracy?

fot. mat. pras.

Podczas ostatnich Q&A na Instagramie Palucha jeden z fanów zapyta rapera, czy ten podczas swojej raperskiej kariery miał kiedyś gorsze chwile i myślał o powrocie na etat.

Rzuciłem etat dopiero po wydaniu ośmiu albumów. Takie były czasy – przyznaje Paluch.

– YouTube nie dawał hajsu za wyświetlenia, a Spotify i inne nie istniały. Bez sprzedaży fizycznej i koncertów nie miałeś hajsu. Bierz pod uwagę, że zawsze wydawałem się sam więc żaden wydawca nie pomógł mi znajomościami w sukcesie – napisał szef BORu.</

blockquote>
Przy okazji innego pytania Paluch powiedział jak podoba mu się debiut Alberto

Alberto przebojem zdobył polską scenę rapową. Jego debiutancki numer „Dwutakt” od dnia premiery spotykał się ze znakomitym odbiorem. Dziś, po czterech miesiącach, na liczniku pod klipem stworzonym przez Marathon Films licznik pokazuje ponad 16 milionów wyświetleń. Jak na debiut to wynik godny pozazdroszczenia. Tak samo jak wyróżnienie, którym dziś pochwalił się Alberto – „Dwutakt” pokryła się właśnie platyną.

– Dziękuję wszystkim ziomalom za odbiór mojego pierwszego singla 💪🏾 💿. ⚠️Drugi już w natarciu 🤫⏳ – napisał raper.

 

 

O sukces Alberto podczas ostatnich Q&A fani zapytali Palucha. Szef BOR nie ukrywa, że jest pod wrażeniem sukcesu podopiecznego Malika Montany:

– Wjechał mocno. Pierwszy czarny raper w olszy, który zrobił taki wjazd. Gratuluje. Nie znam osobiście ale doceniam taki wjazd – napisał poznański raper.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This