Czy „Proceeder” ma szansę na milion widzów?


2020.01.12

opublikował:

Czy „Proceeder” ma szansę na milion widzów?

Do tej pory film obejrzało 705 tysięcy widzów w Polsce i 65 tysięcy poza granicami kraju. Takie dane podaje producent filmu – firma Global Studio FIlm.

Przypomnijmy, że obraz nie zbiera zbyt przychylnych recenzji wśród raperów.

– Film jak film ale dla mnie to bardziej fikcja literacka niż tak naprawdę film o Chadzie. Tak mi się wydaje. Na pewno kilka scen było tragicznych. Jakieś wąchanie koksu z kur*a kibla w więzieniu. Nie wiem co to za doradca doradzał. Jakić kut*s narysowany na plecach. To jest jakiś dramat… – powiedział Kaczy pytany o swoje odczucia po seansie.

– Pomimo pozytywnych recenzji odtwarzanej postaci, żałuję, że w nim wystąpiłem, bo pojawiają się w nim sceny, po których Tomek pewnie przewraca się w grobie. Mam na myśli scenę z lizaniem deski od kibla, pojara od policjanta i najważniejsze, namalowanie sprayem przez Pablo członka na plecach ukradzionego przez Tomka futra. Skradzione futro, finalnie miało wrócić do właścicielki z namalowanym fallusem na plecach (w tym był cały sęk i żart), jednak scena zwrotu została wycięta, stawiając mnie w negatywnym świetle, w kontekście niepisanych zasad, których się trzymam. W życiu bym się na to nie zgodził – powiedział niedawno Kali.

Polecane

Share This