Czy Smolasty zawalczy jeszcze na FAME MMA?


2021.10.25

opublikował:

Czy Smolasty zawalczy jeszcze na FAME MMA?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Przypomnijmy, że pierwsza walka Smolastego w FAME MMA nie poszła po jego myśli.MiłyPan pokonał Smolastego w pierwszej rundzie po kontuzji autora „Ghetto Playboya”.

MiłyPan jeszcze przed walką próbował wytrącić Smolastego z równowagi, wychodząc do oktagonu przy piosence Tymka, za którym Norbert delikatnie mówiąc nie przepada. Obaj panowie debiutowali w oktagonie, dlatego też nie ukrywali, że ich starcie będzie przypominało bardziej uliczne starcie niż walkę MMA. Faktycznie tak było, szkoda tylko, że pojedynek potrwał zaledwie 48 sekund. Smolasty przegrał nie tyle z przeciwnikiem co z własnym kolanem. Wokalista w trakcie jednej z szarż upadł i nie nie dokończył pojedynku, a klatkę opuszczał na noszach.

Podczas wczorajszego Q&A jeden z fanów zapytał Smolastego czy ten chciałby jeszcze zawalczyć dla FAME MMA. Artysta nie pozostawił żadnych złudzeń.

– Nie widzę innej opcji, bo bardzo mi się spodobało. Mój mindset jest nastawiony na pełną sprawność w kolanie w przeciągu pół roku – napisał Smoła.

Polecane

Share This