Czy Żabson przyjąłby medal od prezydenta?


2021.04.11

opublikował:

Czy Żabson przyjąłby medal od prezydenta?

Foto: . P. Tarasewicz / CGM.PL

Na YouTube trafił fragment ostatniego odcinka programu Kuba Wojewódzki, w którym jednym z gości był Żabson. Panowie rozmawiają w nim o tym, że polski rap jet już popem, Kuba dopytuje Żabsona czy ten interesuje się losem naszego kraju, członek chillwagonu mówi też o tym, że numer „Młody Boss” był pierwszym rapowym kawałkiem z przesłaniem politycznym, który utorował drogę takim numerom jak „Polskie Tango” czy „Patoreakcja”. Na koniec Kuba pyta Żabę czy przyjąłby medal od prezydenta naszego kraju.

Żabson w łańcuchu za blisko sto tysięcy rozmawia z Wojewódzkim o zarobkach raperów

Autor „Ziomalskiego Mixtape’u” był gościem Kuby

Już na samym początku programu Żabson przypomniał Kubie, że jak był jego gościem w 2018 roku, to obiecał mu, że następnym razem pojawili się na jego kanapie w łańcuchu z brylantami.

– To to są diamenty? – dopytywał Kuba.

– To są naprawdę diamenty – odpowiedział Żabson.

– I to jest złoto – dociekał prowadzący.

– Tak to jest złoto – potwierdzał Żabson.

– I ile to tak mniej więcej…? – zapytał Wojewódzki.

– No bliżej stu tysięcy. Kilkadziesiąt. No nie będę mówił ile dokładnie – powiedział raper.

Jednym z tematów, które poruszyli panowie podczas rozmowy były też zarobki raperów. Żabson przyznał, że rocznie zarabia około miliona złotych netto.

– Są oczywiście raperzy bardziej znani ode mnie – nie chcę im zaglądać w portfel, ale myślę, że zarabiają po kilka milionów. Nie wiem czy dochodzą do 10 milionów, ale do kilku na pewno – powiedział raper.

– Myślę, że Quebo, zarabia absolutnie parę milionów rocznie i cieszmy się z tego – dodał Wojewódzki.

– I cieszmy się, bo fakt, że jeden raper zarabia więcej, powoduje, że inni będą zarabiali więcej. Jeżeli cały rynek ma większą wartość, to wchodzą w niego sponsorzy itd – podsumował Żabson.

Polecane

Share This