Daft Punk zapowiadają poszerzone wydanie ostatniej płyty


2013.10.28

opublikował:

Daft Punk zapowiadają poszerzone wydanie ostatniej płyty

„Random Access Memories”, ostatnia płyta francuskiego duetu Daft Punk, okazała się jednym z najpopularniejszych albumów tego roku. Krążek z hitem „Get Lucky” w ciągu pó roku rozszedł się na świecie w nakładzie trzech milionów egzemplarzy – a przed świętami do rąk fanów trafi specjalna, ściśle limitowana wersja tego wydawnictwa. Deluxe Box Set Edition to specjalnie zaprojektowany box z unikalnymi rarytasami dostępny wyłącznie przez oficjalną stronę zespołu . Zawierać będzie:

– specjalnie wydane dwie płyty winylowe (180g) ze złotymi i srebrnymi etykietami wraz z 8 stronicową książeczką

– 56-stronicowa książeczka w twardej oprawie ze zdjęciami z sesji nagraniowej do płyty RAM, planów zdjęciowych i wstępem autorstwa Paula Williamsa

– unikalny 10-calowy winyl z pełną wersją wywiadu z Giorgio Moroderem, który dał początek utworowi „Giorgio Moroder”

– wielowarstwowe prezentacje techniczne budowy kasków Robotów

– plakat schematyczny budowy całych sylwetek robotów (304mm x 608mm) wydrukowany na specjalnym utwardzanym papierze

– oryginalna 70-milimetrowa taśma filmowa z pięcioma klatkami klipu „Lose Yourself To Dance”

– para złoconych i posrebrzanych pendrive’ów zawierających:

Audio:

Wysokiej jakości pliki audio (88.2KHz / 24Bit) ze wszystkimi 13 utworami z płyty „RAM”, remixem „Get Lucky (Daft Punk Remix)” I bonusowym utworem „Horizon”

Video:

Wysokiej jakości Apple Pro Res 422 (1920×1080) pliki video z klipem “Lose Yourself to Dance”; wszystkimi spotami reklamowymi do płyty i poszerzoną wersją spotu do “Get Lucky” z Pharrellem Williamsem i Nile Rodgersem zaprezentowanym po raz pierwszy podczas festiwalu Coachella.

Całość zapakowana będzie w specjalny box (333mm x 333mm) ze złotym logiem Random Access Memories. Wszystkie elementy boxu oddzielone będą materiałem przypominającym rękawiczki Robotów. 

Zamówione przez stronę internetową boxy „Random Access Memories (Deluxe Box Set Edition)” trafią do fanów na początku grudnia.

Polecane

Share This