Dancehall Flavour w klubie Why Not?


2011.07.02

opublikował:

Dancehall Flavour w klubie Why Not?

W najbliższą sobotę zaplanowaliśmy prawdziwy jamajski bashment! Gospodarzem naszej dancehallowej imprezy będzie DJ.Frodo, który zaserwuje energetyczną mieszankę dancehallu i hip-hopu. Jeśli lubisz jamajskie rytmy to nie możesz przegapić tej imprezy!

DJ Frodo, rocznik ’84. Pochodzi z Kozienic. Za gramofonami od 2000 roku. Swoją przygodę z muzyką zaczął w soundsystemie Youngblood Massive. Na swoim koncie ma wydany w 2005 roku mixtape pt. „Dancehall Terrorist Vol.1”, na którym zgromadził ówczesną czołówkę polskich artystów reggae i Hip-Hop.

Na stałe współpracuje z wieloma formacjami muzycznymi. Można go spotkać na koncertach z Fu (Zip Sklad/Zipera), soundsystemach z Numer Razem (Warszafski Deszcz), Tym Typem Mesem, wokalistami East West Rockers, Grubsonem i Juniorem Stresem. Jego scratche można usłyszeć na płytach Fu „Krew i Dusza”, Tede „Note2” oraz Fu Retrospekcje. Pod koniec 2009 roku wydał mixtape zatytułowany „The Originals”, w 2010 roku mixtape „Funk You”, a obecnie przygotowuje kolejną pozycję.

WHY NOT?

2 lipca 2011 r.

ul.Wawelska 5

Start 21:00,

Wstęp wolny

www.whynotclub.pl

Polecane

Share This