Daniel Merriweather chwali Jaya-Z


2009.06.30

opublikował:

Daniel Merriweather chwali Jaya-Z

Merriweather podczas ostatniej rozmowy z brytyjskim „Guardian” wspomniał spotkanie z Jayem-Z: „Kiedy pierwszy raz go spotkałem, wyglądał prawie mitycznie. `O mój Boże, to Jay-Z`, pomyślałem sobie wtedy. On reprezentuje w swojej osobie całą erę hip-hopu. I wciąż jest świetny – we wszystkim, co robi, da się zauważyć jakiś niebywały poziom świadomości.”

Daniel dodał również, że choć zna się z hip-hopowy potentatem osobiście, nadal traktuje go z nabożnością godną prawdziwego fana. „Widzę go dość często na różnych spotkaniach towarzyskich, ponieważ jest kolegą mojego kolegi, a mimo to wciąż pozostaję jego szczerym fanem. Zawsze można z nim na luzie porozmawiać, jest opanowany, ciągle ma jakieś pomysły, a przy tym głowę na karku.”

Wokalista szczególnie ceni sobie debiutancki krążek Jaya. „Gdy wydał w 1996 r. `Reasonable Doubt`, zebrał wiele ówczesnych poglądów młodych ludzi i wyłożył je nam na jednym krążku. Dziś słuchasz tego i nieważne z jakich kręgów pochodzisz – zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.”

Tagi


Polecane

Share This