Danko Jones prezentuje nowy teledysk

Grupa promuje „A Rock Supreme”.


2019.09.21

opublikował:

Danko Jones prezentuje nowy teledysk

fot. kadr z wideo

Danko Jones – kanadyjscy rockmani zaprezentowali swój najnowszy teledysk. Utwór „Fists Up High” promuje wydany w kwietniu tego roku album „A Rock Supreme”. Za reżyserię nowego klipu odpowiada Patric Ullaeus (In Flames, Europe, Arch Enemy)

„Fists Up High” to mój ulubiony utwór na naszej najnowszej płycie. Cieszymy się, że możemy pokazać fanom nowy klip i nie możemy się doczekać, kiedy zagramy nowe kawałki na trasie z Volbeat – mówi o zilustrowanej klipem piosence Danko.

Jak wspomniał Danko, zespół zagra trasę z Volbeat. Zespoły pojawią się na warszawskim Torwarze 29 października. Obok nich na scenie zaprezentuje się również Baroness.

Danko Jones o nowej płycie: – „A Rock Supreme” to tytuł naszej nowej płyty. Znajduje się na niej 11 kawałków i wszystkie są fantastyczne. Zaufajcie nam – wiemy co robić, gdy w grę wchodzi hard rock. Za produkcję nowej płyty formacji odpowiada GGGarth Richardson (Rage Against The Machine, Red Hot Chili Peppers, Rise Against, Biffy Clyro), natomiast okładka „A Rock Supreme” to dzieło Ulfa Lundena (Europe, Graveyard, Bombus).

Polecane