Danny Brown: „Ninja z Die Antwoord napastował mnie seksualnie”


2022.07.02

opublikował:

Danny Brown: „Ninja z Die Antwoord napastował mnie seksualnie”

foto: mat. pras.

Die Antwoord nie mają ostatnio dobrej trasy. Grupa zmaga się z oskarżeniami o znęcanie się nad adoptowanym synem, teraz pojawia się w nieprzyjemnym kontekście za sprawą Danny’ego Browna. Raper goszcząc w podcaście „2 Bears, 1 Cave” opowiedział o tym, że Ninja napastował go seksualnie w Paryżu w trakcie afterparty po jednym z koncertów.

Ninja siedział na moich kolanach, próbując się ze mną całować i to mnie przeraziło. (…) Byłem wtedy samotnym, eksperymentującym mężczyzną, ale on był zbyt agresywny. Usiadł mi na kolanach, zaczął próbować mnie całować i robić dziwne rzeczy. Powiedziałem mu: „człowieku, jesteś naćpany” – wspominał Brown.

Danny opowiadając o incydencie mówił także, że kiedy nie chciał zdradzić członkowi Die Antwoord, w którym hotelu się zatrzymał, ten miał powiedzieć: „nie martw się, znajdę cię”.

To nie pierwszy raz, kiedy Ninja jest oskarżany o napastowanie. W 2019 australijska artystka Zheani Sparkes deklarowała, że członek Die Antwoord zaatakował ją w 2013 roku, o napaść na tle seksualnym oskarżała go także amerykańska wokalistka Dionna Dal Monte.

Polecane

Share This