Daria Zawiałow, Jan-rapowanie i Natalia Nykiel spełnią życzenia fanów


2020.05.26

opublikował:

Daria Zawiałow, Jan-rapowanie i Natalia Nykiel spełnią życzenia fanów

fot. mat. pras.

To nie będą zwykłe koncerty online i to nie będzie zwykła trasa! Red Bull Trasa Życzeń, czyli trzy wyjątkowe występy czołowych polskich artystów – Darii Zawiałow, Janka-rapowanie oraz Natalii Nykiel przeniosą ich fanów pod scenę, której motyw scenografii wybiorą wcześniej w wirtualnym głosowaniu. To jednak nie koniec atrakcji – widzowie będą mieć realny wpływ nie tylko na wygląd sceny, ale również na utwory zagrane przez artystów – głosować można w trakcie każdego z trzech występów. Transmisja na żywo z koncertów będzie dostępna na www.redbull.pl/trasazyczen oraz na profilu FB Red Bull Music.

SPRAWDŹ TAKŻE: Ten Typ Mes: „Wydawałem kilku debiutantów i sugerowałem im coś, prosiłem, a oni twierdzili, że wiedzą lepiej. Teraz są bezrobotni”

Koncert Darii Zawiałow w gwiezdnej przestrzeni, a może w estetyce Miami 80’s? Występ Janka-rapowanie przeniesiony w czasie do lat 90-tych czy w oprawie wizualnej nawiązującej do kalejdoskopu? Wreszcie – Natalia Nykiel w świecie ognia czy diamentów? O tym wszystkim zadecydują fani artystów, którzy w głosowaniu na stronie redbull.pl/trasazyczen wybiorą motyw scenografii każdego z trzech koncertów. Głosowanie rozpoczyna się we wtorek 26 maja – do 4 czerwca będzie można oddać głos raz dziennie na jeden spośród dwóch alternatywnych motywów oprawy wizualnej każdego z występów.

SPRAWDŹ TAKŻE: Sokół założył wydawnictwo książkowe

Dodatkowo w trakcie koncertów widzowie zadecydują również, jakie utwory pojawią się na setliście – w głosowaniu wybiorą swoje ulubione piosenki, które zostaną zagrane przez artystów.

RED BULL TRASA ŻYCZEŃ – HARMONOGRAM:

18.06, 19:00 – koncert Darii Zawiałow

25.06, 19:00 – koncert Janka-rapowanie

02.07, 19:00 – koncert Natalii Nykiel

Polecane


Share This