Daria Zawiałow przerabia Wojciecha Młynarskiego


2017.12.11

opublikował:

Daria Zawiałow przerabia Wojciecha Młynarskiego

foto: P. Tarasewicz

W sieci pojawił się nowy teledysk Darii Zawiałow zrealizowany do coveru „Jeszcze w zielone gramy”. Przeróbka piosenki Wojciecha Młynarskiego promuje planowany na 2 lutego film Kingi Dębskiej „Plan B”. W rolach głównych zobaczymy Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską, Krzysztofa Stelmaszyka i innych.

Zadanie stworzenia coveru utworu Wojciecha Młynarskiego było nie lada wyzwaniem, jednak efekt okazał się piorunujący. – Świadczy o tym chyba fakt, że utwór zadebiutował na 26 miejscu Listy Przebojów Trójki, wskoczył prosto z propozycji. To była radość! Sam udział w filmie „Plan B” był zarówno dla mnie, jak i dla chłopaków z zespołu dużą przygodą, a reżyserka Kinga Dębska oraz grająca jedną z głównych ról Kinga Preis są nadzwyczajnie wspaniałe! – mówi Daria.

„Plan B” to film o miłości, pełen emocji, humoru i życiowej prawdy. Bohaterów poznajemy przed Walentynkami w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego – coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia (Kinga Preis), Mirek (Marcin Dorociński), Klara (Roma Gąsiorowska) i Agnieszka (Edyta Olszówka) spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), które dają nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B.

Polecane

Share This