Daria Zawiałow zapowiada płytę fantastycznym singlem


2018.09.28

opublikował:

Daria Zawiałow zapowiada płytę fantastycznym singlem

foto: Piotr Porębski

Półtora roku po premierze znakomitego „A kysz!” Daria Zawiałow zapowiada drugi album. Jego pierwszym zwiastunem jest taneczny, energetyczny utwór „Nie dobiję się do ciebie”. Radiowa premiera odbyła się wczoraj wieczorem w Trójce, teraz piosenka oraz towarzyszący jej teledysk są już dostępne w sieci.

Daria nie zmienia zwycięskiej drużyny – przy nowym singlu ponownie współpracowała z Michałem Kushem, producentem debiutu, a także gitarzystą grupy LemON Piotrkiem Rubensem Rubikiem.

„Nie dobiję się do ciebie” przynosi wyraźną zmianę w twórczości Darii. Dopóki jednak zmiany idą w takim kierunku i oznaczają taką jakość, jesteśmy całkowicie za. Miuosh podsumował krótko: – Doj***ali. I cóż, w pełni się z nim zgadzamy.

Debiutancki album Darii przyniósł jej dwa Fryderyki. Artystka została nagrodzona podczas tegorocznej gali za Fonograficzny debiut roku oraz Album roku z muzyką alternatywną. Piosenki „Jeszcze w zielone gramy” oraz „Na skróty” nominowano także do Fryderyka w kategorii Utwór roku, ale w tym przypadku Daria musiała uznać wyższość Korteza i jego „Dobrego momentu”.

Daria znalazła się w gronie artystów zaproszonych prze Alkopoligamię na tegoroczną płytą „Albo inaczej 2”. Artystka zaprezentowała znakomitą wersję „Nic” z repertuaru Wudoe.

 

Polecane

Share This