Darmowy singiel od Pablopavo


2009.06.29

opublikował:

Darmowy singiel od Pablopavo

Smakowity kąsek dla oczekujących na wrześniową premierę solowej płyty Pablopavo „Telehon”! Pierwszy internetowy singiel Pablopavo, o tym samym tytule, jest zwiastunem pieczołowicie przygotowanego przez artystę albumu. Prócz singla, mamy dla Was zupełnie premierowy, całkowicie animowany teledysk do tegoż utworu, którego autorem jest krakowski artysta grafik Łukasz „Rusek” Rusinek.

Pierwszy solowy album Pablopavo, którego premiera przesunięta została na wrzesień zapowiada się dość sensacyjnie. Album i prowadzący go singiel „Telehon” ma być zaskakujący i pełen niespodzianek. Mniej reggae a więcej hip-hopu, elektroniki. Spoiwem całości ma być Warszawa. – Będzie o Stegnach i o Warszawie Wschodniej, o centrum i Powiślu z zagłębiem klubowym. Warszawskie historie, moje i zasłyszane, to jakieś 60 procent płyty – wylicza skwapliwie Pablopavo w rozmowie z tvnwarszawa.pl

We śnie wokalisty opowiedzianym w animowanym teledysku do „Telehon” aż roi się od stołecznych akcentów. Sylwetka Pałacu Kultury i rozebrane już jupitery stadionu przy Łazienkowskiej to tylko początek… dalej będzie i Franz Fisher i pan Stanisław Grzesiuk ze swoim banjo. Będą osiedla za kratami, będą bezkarni developerzy, którzy by postawić apartamentowiec burzą bezkarnie zabytki. Będą urzędnicy, co to brzydzą się łapówkarstwem i Dariusz Dziekanowski robiący karierę w Realu… jak to we śnie.

– W takim mieście jak Warszawa za niszczenie zabytków powinna być kara więzienia, a nie grzywny, która nie dorównuje cenie zegarka na ręku ukaranego – tłumaczy Pablopavo.

Na pytanie które wersy poleca szczególnie uwadze Pani Prezydent Warszawy, Pablopavo w rozmowie z portalem muzycznym CGM.PL odpowiada – „co do pani Prezydent, to polecam jej całą piosenkę, moje piosenki całe są dla wszystkich :)”

Sprawcami tego onirycznego utworu, prócz Pablapavo, który popełnił do niego słowa, jest Vitalis Popoff – autor muzyki oraz producenci Emili Jones i DJ Zero. Remiksami zajęli się przesławni producenci: duet Juniorbwoy.com oraz DJ Dubbist.

Na darmowy internetowy singiel składa się sam utwór, remiksy, wersja acapella oraz podkład. Aby stać się właścicielem doskonałej jakości kopii tego smakowitego kąska, wystarczy zarejestrować się w serwisie wydawnictwa Karrot Kommando: http://karrot.pl/telehon_singiel.

Czekać tam na was będzie:

1. Telehon (Radio Cut)

2. Telehon Western Jive (Juniorbwoy RMX)

3. Telehon By Dubbist RMX

4. Telehon (Instrumental)

5. Telehon (Acapella)

Płyta ukaże się na początku września nakładem Karrot Kommando. Znajdzie się na niej 17 utworów. Zaraz po premierze płyty „Telehon” Pablopavo zapowiada oczywiście koncerty. Portalowi muzycznemu CGM.PL zdradził skład, z jakim będzie pojawiać się na scenie:

Daddy Raffi – gitary

Michu – Trąbka, klawisze

Jahcob Junior – bębny, mpc500

Dj Zero – Mpc2000, gramofony

Radek Polakowski – skrzypce, akordeon

Earl Jacob – wokale

Emiliano Jones – bas, Korg basowy

Barth Fader — dub master

Poniżej klip od Telehon:

Polecane

Share This