Dave Grohl opowiedział, jak Taylor Swift uratowała mu skórę

Artystka wybawiła lidera Foo Fighters z kłopotów podczas imprezy Paula McCartneya.


2018.06.24

opublikował:

Dave Grohl opowiedział, jak Taylor Swift uratowała mu skórę

fot. P. Tarasewicz

Goszcząc w programie Jamesa Cordena Dave Grohl przypomniał historię o tym, jak Taylor Swift uratowała mu skórę podczas imprezy organizowanej Paula McCartneya kilka lat temu. Wprawdzie Grohl opowiadał o tym już dwa lata temu, ale anegdota jest na tyle zabawna, że warto ją sobie przypomnieć.

Byliśmy na imprezie. Chciałem wyjść wcześniej, bo następnego dnia o 7.00 musiałem odstawić dzieci na przystanek autobusowy. Powiedziałem do żony, że wyjdziemy najpóźniej o 22.30. O 22.30 impreza zaczęła się rozkręcać. Paul grał piosenkę na pianinie. To była nowa piosenka i była niesamowita. Kiedy skończył, odwrócił się do mnie i powiedział: „W porządku Dave, zagraj piosenkę” – mówił lider Foo Fighters, przyznając, że po pierwsze nie umie grać na pianinie, a po drugie był już nieźle wstawiony, więc spanikował. Na szczęście z odsieczą przyszła Taylor Swift, która zaproponowała, że chętnie zagra jakąś piosenkę. – Uratowała mi tyłek. Zaczęła grać piosenkę. Brzmiała znajomo. Popatrzyłem na żonę i powiedziałem: „Co to za piosenka? Znam ją”. Tymczasem ona grała piosenkę „Best of You” Foo Fighters.

Skoro jesteśmy przy „Best of You” – Foo Fighters zaprezentowali jeden ze swoich największych przebojów na żywo w programie Cordena. Fani grupy martwią się o kondycję wokalną Dave’a. Oglądając zapisy koncertów Foo Fighters z ostatnich kilku miesięcy nie sposób nie zauważyć, że głos wokalisty słabnie z każdym kolejnym utworem. Mamy nadzieję, że to jedynie chwilowy kryzys i Dave wkrótce wróci do normy. W „The Late Late Show with James Corden” Foos nie dali pełnego koncertu, dlatego Grohl mógł poświęcić wszystkie siły na wykonanie tego jednego utworu. Zobaczcie, jak sobie poradził.

 

Polecane