Dave Mustaine ma raka. Lider Megadeth wydał oświadczenie

Muzyk rozpoczął już leczenie.


2019.06.17

opublikował:

Dave Mustaine ma raka. Lider Megadeth wydał oświadczenie

foto: Artur Rawicz / mfk.com.pl

Złe wieści na początek tygodnia. Lider Megadeth Dave Mustaine podzielił się z fanami smutnymi wieściami dotyczącymi swojego stanu zdrowia. Artysta zmaga się z nowotworem, przez który w najbliższym czasie nie pojawi się na scenie. Muzyk jest dobrej myśli i zapowiada, że nie podda się chorobie.

Zdiagnozowano u mnie raka gardła. To coś, co trzeba szanować i stawić temu czoła, ale przez całe życie musiałem walczyć. Ściśle współpracuję z lekarzami i udało nam się opracować plan, który ma dziewięćdziesięcioprocentowy współczynnik powodzenia. Leczenie już się rozpoczęło. 

Niestety, to oznacza, że musimy odwołać większość naszych koncertów. Megacruise 2019 się odbędzie, a zespół będzie częścią tego przedsięwzięcia w jakiś sposób. Wszystkie informacje znajdziecie na naszej stronie. Megadeth powróci na trasę tak szybko jak to możliwe

Tymczasem Kiko, David, Dirk i ja jesteśmy w studiu, gdzie ciężko pracujemy nad następcą „Dystopii”. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszycie nowe utwory – napisał Mustaine.

Polecane