David Guetta na Sunrise Festival 2012


2012.03.14

opublikował:

David Guetta na Sunrise Festival 2012

Jubileuszowy Sunrise Festival odbędzie się między 20 a 29 lipca br. w Kołobrzegu. Podczas festiwalu wystąpią najpopularniejsi dj-e z całej Europy, a oprawa multimedialna każdego z występów zagwarantuje uczestnikom niezapomniane wrażenia. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło Opus Magnum.

David Guetta to żywa legenda muzyki klubowej i najwyżej notowany housowy dj w prestiżowym plebiscycie DJ MAG Top 100. W swojej wieloletniej karierze nagrał wiele utworów, które weszły do muzycznego kanonu. Poza sukcesami autorskich wydawnictw, muzykę nagrywał z takimi gwiazdami jak Black Eyed Peas, Kelly Rowland, Usher, Akon, Taio Cruz czy Snoop Dogg. Jego albumy, to najlepiej sprzedające się płyty najlepszych list przebojów. Jego ostatnie krążki „One Love” i „Nothing But The Beat” to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych tanecznych płyt w historii muzyki klubowej. Gwiazdor muzyki klubowej wystąpi na sobotniej imprezie w miasteczku festiwalowym 28 lipca 2012 roku.

Obok Davida Guetty w Kołobrzegu usłyszymy m.in. Sophie Ellis-Bextor, Alexis Jordan, Armina van Buurena, Paula Van Dyka, Ferry Corstena, Chuckiego, Sandera van Doorna i innych.

Polecane

Share This