David Guetta – Nowa odsłona „F*** Me, I’m Famous” już w sklepach


2013.07.25

opublikował:

David Guetta – Nowa odsłona „F*** Me, I’m Famous” już w sklepach

Nadeszło lato, a wraz z nim kolejna odsłona słynnego projektu „F**k Me I’m Famous” w wykonaniu Cathy i Davida Guetty. Jak co roku, para zostanie wakacyjnymi rezydentami słynnego klubu Pacha na Ibizie, najbardziej imprezowej wyspie Europy. Pierwsza z cotygodniowych imprez pod hasłem „F**k Me I’m Famous” miała miejsce pod koniec maja. To składanka dla wszystkich tych, których to wydarzenie ominęło – lub którzy po prostu nie mają dość  imprez i szalonych letnich nocy.

Wśród 16 utworów zamieszczonych na tegorocznej składance znalazły się najbardziej energetyczne i przebojowe hity pierwszej połowy 2013 roku. Kawałki takich muzyków jak Mat Zo & Porter Robinson, Arno Cost, Dimitri Vegas & Like Mike czy Hard Rock Sofa z pewnością zapełnią klubowe parkiety, podobnie zresztą jak najświeższe remiksy utworów „This Is What It Feels Like” Armina van Buurena oraz „Alive” Empire Of The Sun autorstwa samego Guetty. Hity z pierwszych miejsc list przebojów – „Sweet Nothing” (Calvin Harris feat. Florence Welch) czy „I Could Be The One” (Avicii vs Nicky Romero) – przeplatają się na płycie z undergroundowymi hymnami ostatnich miesięcy, wśród których znalazły się m.in. utwory „Vertigo” (Daddy’s Groove & Cryogenix) i „Dynamo” (Laidback Luke & Hardwell). David Guetta jest nie tylko odpowiedzialny za ostateczny kształt całej kompilacji, lecz pojawia się na niej również jako współautor piosenki „Ain’t a Party”, nagranej wraz z Glowinthedark i Harrisonem i dostępnej wyłącznie na tym albumie.

Pracowite lato będzie dla Davida Guetty zwieńczeniem spektakularnej pierwszej połowy roku 2013, w ciągu której muzyk zdołał już przekroczyć liczbę 40 milionów fanów na Facebooku oraz 3,5 miliona sprzedanych egzemplarzy albumu „Nothing But The Beat”, zagrać koncert na Wielkim Murze w Chinach, a także zdobyć pierwszą w historii statuetkę Billboard w kategorii „Najlepszy Artysta Electronic/Dance”. Najnowszy singiel Guetty – „Play Hard”, z udziałem Ne-Yo i Akona – jest dziewiątym i ostatnim już utworem promującym płytę „Nothing But The Beat”, zaś w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się nowego albumu studyjnego DJa.

Imprezy z cyklu „F*** Me, I’m Famous” odbywają się w klubie Pacha na Ibizie w każdy czwartek, przez cały sezon (do 26 września). W każdy poniedziałek lipca i sierpnia dodatkowe imprezy pod tym hasłem będą miały miejsce w klubie Ushuaia. Ogółem w ciągu lata David Guetta zagra 25 imprez pod tym hasłem.

Tracklista:

1. David Guetta feat. Ne-Yo & Akon – Play Hard (Albert Neve Remix)

2. Calvin Harris feat. Florence Welch – Sweet Nothing

3. Avicii vs Nicky Romero – I Could Be the One (Nicktim)

4. Mat Zo Feat. Porter Robinson – Easy

5. Alesso vs OneRepublic – If I Lose Myself

6. Nicky Romero – Symphonica

7. Arno Cost- Head Up

8. Ivan Gough vs Stevie Mink & Steve Bleas – Boom!

9. Daddy’s Groove & Cryogenix – Vertigo

10. David Guetta & Glowinthedark feat. Harrison – Ain`t a Party

11. Hard Rock Sofa  – Rasputin

12. Dimitri Vegas & Like Mike – Wakanda

13. Tujamo & Plastik Funk –  Who

14. Armin Van Buuren feat. Trevor Guthrie – This Is What It Feels Like (Guetta Remix)

15. Empire Of The Sun – Alive (David Guetta Remix)

16.  Laidback Luke & Hardwell –  Dynamo

Polecane

Share This