Dawid Obserwator ostro o Sentino: Zrobię porządek raz na zawsze z tą męska dziw*ą z Berlina


2021.04.08

opublikował:

Dawid Obserwator ostro o Sentino: Zrobię porządek raz na zawsze z tą męska dziw*ą z Berlina

Wczoraj Sentino bardzo krótko skomentował dla nas diss na siebie, nagrany przez TPS’a i Intruza.

– Wyjebane – tylko tyle powiedział Alvarez na temat numeru „Headshot”.

Krótko po tym komentarzu raper postanowił jednak powiedzieć nieco więcej na swoim Story.

– Właśnie widziałem, że ludzie przybijają ludzim cweli i frajerów i tak dalej. Za tydzień wszystko będzie wyjaśnione skurwysy*y. Możecie sobie nagrywać te dissy, my dzisiaj będziemy robili rap. Tak więc niedługo się widzimy (…) Intruz, Obserwator i TPS jesteście jeba*ymi synami kur*y. Dlatego, że przybijacie dobrym ludziom, do których nie ma żadnych podstaw jakichś frajerów i tak dalej, nie jesteście żadnymi gitami, ch*j wam w du*ę. Waszym matkom też, sram na was, spuszczam się waszym babciom do ust, tfu.

– Odnośnie Dawida Szynola ze Step Records, który wysterował tych wszystkich frajerów przeciw mnie ch*j ci k*rwo w pysk. Za to, ze nie zapłaciłeś mi za featuring z Quebem ch*j ci k*rwo w pysk. Paweł Krok, psuedo prawilniak, pseudo gangus – ch*j ci k*rwo w pysk. TPS, Obserwator i ten inny sliski pedał Intruz ch*j ci k*rwo w pysk. Za tydzień wszystko będzie wyjaśnione tu na miejscu. Parę innych osób się do was odezwie k*rwy jeb*ne – mówi w nagraniu Sentino.

Do słów Sebastiana odniósł się na swoim Facebooku Dawid Obserwator:

– Zostałem wywołany do tablicy w obrzydliwy sposób. Zrobię porządek raz na zawsze z tą męska dziw*ą z Berlina . CZEKAJCIE dobrzy ludzie! – napisał reprezentant Step Records.

Zostałem wywołany do tablicy w obrzydliwy sposób. Zrobię porządek raz na zawsze z tą męska dziwką z Berlina . CZEKAJCIE dobrzy ludzie !

Opublikowany przez Dawid Obserwator Środa, 7 kwietnia 2021

Wcześniej raper udostępnił na wallu diss TPSa i Intruza z opisem:

– Także Cweltinoo już podziękujemy.

Także Cweltino już podziękujemy!

Opublikowany przez Dawid Obserwator Środa, 7 kwietnia 2021

Polecane

Share This