Dawid Obserwator, Śliwa i Kaczor BRS we wspólnym numerze


2020.12.16

opublikował:

Dawid Obserwator, Śliwa i Kaczor BRS we wspólnym numerze

Dawid Obserwator, Śliwa oraz dawno niesłyszany Kaczor BRS nagrali wspólny numer “Ruchy”, który znalazł się na najnowszym projekcie wytwórni Step Records, pt. „Prima Sort”. Sprawdźcie efekt tej wybuchowej kolaboracji!

Za produkcję kawałka odpowiada Phono CoZaBit. Teledysk zrealizowała ekipa Mymon Media. Zgodnie z zapowiedzią opolskiej wytwórni – do końca roku czeka nas jeszcze kilka teledysków promujących to wydawnictwo.

Step Records prezentuje swój najnowszy kompilacyjny projekt, pt. „Prima Sort”. Na albumie udzielili się wszyscy reprezentanci opolskiej wytwórni, która w ciągu ostatnich dwóch lat dokonała niemałych zmian kadrowych.

Najnowsze wydawnictwo staje niejako w opozycji do aktualnych trendów – gdy w modzie jest wszechobecny blichtr i przewózka, Step Armia pokazuje, że klasyczny rap również prężnie się rozwija, a zachowując przywiązanie do korzeni kultury hip-hop, również można tworzyć rzeczy świeże, nowatorskie.

W projekcie Prima Sort wzięła udział zarówno „młoda gwardia” Stepu, czyli Intruz, Dedis, Dawid Obserwator, Vin Vinci i Śliwa, jak również starsi wyjadacze jak Major SPZ i Kafar Dix37. Na albumie nie zabrakło również gościnnych zwrotek artystów spoza wytwórni

Polecane

Share This