Dawid Podsiadło i Radek Kotarski szykują wspólny projekt


2021.02.11

opublikował:

Dawid Podsiadło i Radek Kotarski szykują wspólny projekt

fot. Instagram.com

Tłusty Czwartek – Tłusty Podsiadło. I tłuste wiadomości w drugiej części dnia – zapowiedział w mediach społecznościowych Dawid Podsiadło, publikując zdjęcie z Radkiem Kotarskim. Ta sama fotografia pojawiła się na profilach drugiego z panów, który obiecywał „łamiącą wiadomość”. Teraz wiemy już, że Dawid i Radek połączyli siły w podkaście zatytułowanym po prostu „Podsiadło Kotarski Podcast”. Pierwszy odcinek nowego formatu jest już dostępny w sieci. Kiedy pojawią się kolejne? Tego dowiemy się prawdopodobnie dziś wraz z oficjalnym ogłoszeniem projektu.

Fani Dawida na pewno ucieszą się z podkastu, ale umówmy się – tym, na co naprawdę czekają w tym roku, jest nowy album wokalisty. Artysta już na początku października przyznał, że pracuje nad krążkiem i chce go wydać jeszcze w 2021. Od premiery „Małomiasteczkowego” jesienią miną trzy lata. Niewykluczone, że do tego czasu artysta będzie miał już dla słuchaczy czwarty krążek. Warto dodać, że trzy dotychczasowe pokryły się diamentami.

Artysta liczy na to, że w czerwcu uda mu się wrócić na scenę. Dawid ma na ten miesiąc zaplanowane trzy stadionowe koncerty – 5 czerwca ma się pojawić na Stadionie Gdańsk, 12 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a 19 na Stadionie Wrocław. W tej chwili w sprzedaży są wejściówki jedynie na chorzowski koncert, pozostałe od dawna są wyprzedane.

Podsiadło jak co roku wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Muzyk zebrał do wirtualnej skarbonki 56 710 złotych. W niedzielę kończy się jego aukcja charytatywna. Jej zwycięzca otrzyma trzy własnoręcznie zrobione przez Dawida serniki. Aktualna cena wynosi 30 300 złotych. Serniki możecie licytować na tej stronie.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This