Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym – znamy datę koncertu


2019.05.09

opublikował:

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym – znamy datę koncertu

fot. Michał Klusek

Długo czekaliśmy na coś takiego i wreszcie się udaje – polscy artyści szturmują PGE Narodowy, obiekt, który gości największe światowe gwiazdy. 28 września na warszawskim stadionie odbędzie się wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Nie znamy jeszcze cen biletów. Te zostaną ujawnione dopiero w poniedziałek w południe.

Przedsprzedaż dla użytkowników Allegro ruszy 15 maja o 12:00, dwa dni później o tej samej godzinie przedpsrzedaż rozpocznie także serwis eBilet.pl. Na wydarzenie obowiązują bilety imienne. Maksymalna liczba biletów dla jednego użytkownika to sześć sztuk.

Organizatorami wydarzenia są agencja East Eventz i PGE Narodowy.

Dawid Podsiadło spędził ostatnie pół roku koncertując w całej Polsce. Małomiasteczkowe przeboje można było usłyszeć na wyprzedanych koncertach zarówno w największych halach, jak i w małych salach domów kultury. Teraz artysta zagra dla fanów z całej Polski, licząc, że tym razem to oni przyjadą wesprzeć go w spełnieniu marzenia. Taco Hemingway w ubiegłym roku, tak samo jak Podsiadło, zagrał wyprzedaną trasę promując album „Café Belga”. Również jego projekt z Quebonafide bił rekordy popularności. Nadchodzący koncert na PGE Narodowym będzie pierwszym po dłuższej przerwie i jedynym, który artysta zagra w tym roku. Od momentu ogłoszenia wydarzenia fani i media spekulują na temat wspólnych utworów, które mogłyby powstać w takim duecie i gości specjalnych, którzy być może będą towarzyszyć wykonawcom.

Polecane

Share This